Eliksir piękna - Retinol - Retinol Encapsulated
  • Eliksir piękna - Retinol - Retinol Encapsulated

Eliksir piękna - Retinol - Retinol Encapsulated

Kod produktu: 500034
49,90 zł

Informacje

Okryj moc eliksiru piękna!

Pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje odnowę komórkową skóry, wygładza zmarszczki, stymuluje keratynizację skóry, rozjaśnia przebarwienia. Chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Cel: odmłodzenie, opóźnienie procesów starzenia się skóry, przywrócenie skórze świeżości i blasku.

Efekt kuracji: skóra elastyczna, napięta, odmłodzona, nawilżona, wzmocniona, zmarszczki spłycone.

Składniki aktywne

Czysty retinol (witamina A) kapsułkowany- jeden z najskuteczniejszych składników przeciwstarzeniowych. Dzięki zaawansowanej metodzie kapsułkowania jaka została zastosowana, retinol nie ulega utlenianiu, utrzymuje swoją stabilność i trwałość aż do momentu aplikacji na skórę, kiedy to w sposób kontrolowany witamina uwalnia swoje właściwości i aktywnie działa dokładnie w tej części skóry, której komórkom chcemy zapewnić najwięcej korzyści.

Kompleks witamin C, E,F, które cechuje silne działanie antyoksydacyjne i odmładzające; witaminy poprawiają elastyczność, jędrność, nawilżenie i wzmacniają funkcje wodno-lipidowe skóry, działają przeciwstarzeniowo.

Przeznaczenie

Produkt do pielęgnacji twarzy.

Skóra matowa, szara, widoczne oznaki starzenia skóry, dojrzała, wymagająca regeneracji, ujędrnienia, skłonna do przebarwień

Stosowanie

Nałożyć kilka kropel na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia. Stosować wieczorem, samodzielnie lub pod krem, nie stosować w okresach, w których występuje silne nasłonecznienie.

Opakowanie

Pojemność 15 ml