Witamy w Betterware, międzynarodowej firmie o korzeniach brytyjskich.

W roku 1928 we wschodnim Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis założyli firmę Betterware. Bezpośrednia sprzedaż sprzętu i środków do gospodarstwa domowego okazała się prawdziwym hitem. Biznes rozwijał się tak dobrze, że na początku lat 30. otworzono fabrykę w Romford. Asortyment został rozszerzony, a nazwę firmy zmieniono na Betterware, aby podkreślić rosnącą różnorodność produkowanego sprzętu i artykułów czyszczących.

Betterware szybko uzyskało znaczącą pozycję wśród firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Lata 60. przyniosły kolejny dynamiczny wzrost sprzedaży, a firma Betterware została uznana za jednego z sześciu wiodących dostawców w branży gospodarstwa domowego.

W latach 80. została rozwinięta sieć oddziałów we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Australii. Sprzedaż zagraniczna przekroczyła dwukrotnie, a wkrótce trzykrotnie wartość sprzedaży przypadającej na jednego klienta na Wyspach Brytyjskich. Wprowadzenie nowych katalogów, ekspansja zagraniczna oraz ściślejsze powiązanie wyników sprzedaży z poziomem wynagrodzeń dało podstawy do poszukiwań nowych możliwości inwestycyjnych.

W latach 90. wartość udziałów spółki wzrosła tak znacząco, że znalazła się ona na liście 500 najlepszych firm według Financial Times.

Obecnie Betterware to nowoczesna firma z silną pozycją na rynku. Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią, a oferta jest stale wzbogacana o nowe pomysły i rozwiązania dla całej rodziny. Przedstawiciele Betterware dostarczają produkty ponad 7 milionom klientów w Europie, Ameryce Środkowej, Australii i Azji.

Rok 2007
Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Dzisiaj Betterware oferuje, oprócz znakomitych produktów do domu, również produkty chroniące i wspomagające Twoje zdrowie (kategoria Blue Nature) oraz doskonałej jakości kosmetyki ( Blue Nature Innovative Cosmetics). Dzięki temu ma szanse docierać do nieograniczonej rzeszy klientów.Rok 2013
Firma wchodzi do Republiki Czeskiej i spektakularnie podbija rynek. Bogate portfolio spotyka się z wielkim uznaniem społeczności czeskiej.

Rok 2014
Dynamiczny rozwój na rynku czeskim w sposób naturalny kieruje działalność Betterware do Słowacji.

Rok 2016
Firma wchodzi na Węgry ze swoją działalnością i już w pierwszym roku może pochwalić się sukcesem.

Rok 2017
Betterware otwiera działalność w Rumunii i to nie jest ostatnie słowo geograficznego rozwoju Firmy…

Rok 2020
Firma Betterware Polska staje się coraz większym graczem na rynku europejskim i zmienia swoją nazwę na Betterware International Sp. z o.o.

Nasze wartości

Nasza Misja

Pragniemy poprawiać jakość życia rodzinnego, dając naszym Klientom pomysły na lepszy dom, pomagając osiągać niezależność finansową naszym Przedstawicielom, dbając o rozwój zawodowy naszych Pracowników.

Nasi Klienci

Wierzymy, że ułatwiając codzienne domowe czynności, pomagamy naszym Klientom żyć wygodniej, przyjemniej, bliżej rodziny i przyjaciół. Rocznie firma Betterware wprowadza na rynek około 400 nowych produktów.

Nasi Przedstawiciele

Pragniemy dawać szansę każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości życia. Plan Marketingowy Betterware umożliwia Przedstawicielom szybkie rozpoczęcie i dynamiczny rozwój własnego biznesu bez ryzyka, nakładu środków i inwestycji.

Co to jest MLM?

Według analityków biznesu, sprzedaż bezpośrednia, a zwłaszcza marketing wielopoziomowy (MLM), należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Trend ten utrzyma się jeszcze przez co najmniej kilkanaście lat. Mimo, że na świecie ma ponad 200-letnią tradycję (pierwszy produkt dystrybuowany był w sprzedaży bezpośredniej w 1768 roku).

Z każdym rokiem przybywa na wszystkich naszych rynkach zarówno klientów korzystających z tej formy zakupów, jak i osób, które związały ze sprzedażą bezpośrednią swoją karierę zawodową. I nic dziwnego! Marketing wielopoziomowy to biznes równych szans, zajęcie dla każdego, kto ceni wolność i niezależność, pragnie rozwoju osobistego i chce osiągać sukcesy zawodowe i materialne. Tutaj nikt nie pyta, ile masz lat, jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, plany rodzinne, liczbę dzieci i czy zawsze będziesz do dyspozycji firmy. Nie ma również znaczenia to, czy umiesz sprzedawać, wystarczy, że będziesz używał produktów i polecał je znajomym - Twoja rekomendacja to najlepsza technika sprzedaży.

W sprzedaży bezpośredniej korzystają również klienci. Dzięki pominięciu wszystkich ogniw pośredniczących, które występują w tradycyjnym handlu, takich jak: hurtownie, punkty detaliczne i inni pośrednicy, firmy sprzedaży bezpośredniej mogą sprzedawać swój produkt bez obciążania go dodatkowymi marżami, czyli po dobrych cenach i w dobrej jakości.

Korzystasz Ty, korzysta Twój klient. Po prostu.

Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware


Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware


unia_baner_www_945_100.png


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu
w 6 osi priorytetowej Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013


"Wejście firmy Betterware Polska na nowe rynki międzynarodowe poprzez rozwój eksportu".

Firma Betterware Polska Sp. z o.o. rozpoczęła w sierpniu 2013r. realizację projektu p.n. "Wejście firmy Betterware Polska na nowe rynki międzynarodowe poprzez rozwój eksportu".

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 6 oś priorytetowa: Polska gospodarka na rynku międzynarodowym, działanie 6.1: Paszport do eksportu.

Nazwa beneficjenta: Betterware Polska Sp. z o.o.
Wartość projektu: 545 500,00 zł
Udział Unii Europejskiej: 409 750,00 zł
Okres realizacji: 01.08.2013 - 31.07.2015 r.PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO