Witamy w BetterStyle, międzynarodowej firmie o korzeniach brytyjskich.

BetterStyle to marka powstała w oparciu o niemal 100 lat doświadczenia w tworzeniu pomysłowych produktów ułatwiających codzienne, domowe obowiązki. Czerpiemy z brytyjskich korzeni i kontynuujemy swój rozwój na europejskich rynkach. Wcześniej funkcjonowaliśmy jako Betterware - gdy jednak zdaliśmy sobie sprawę, że nasze produkty na stałe wpisują się w styl życia naszych Przedstawicieli i Klientów, postanowiliśmy kontynuować działania pod nową marką BetterStyle.

Najważniejsze wydarzenia:

1928 roku - w Wielkiej Brytanii powstała firma. 

2007 rok -  rozpoczęliśmy działalność w Polsce. Wprowadziliśmy do oferty nie tylko funkcjonalne przedmioty domowego użytku, ale również produkty zdrowotne i kosmetyczne. 

2012 rok - główna siedziba i centrum logistyczne firmy zostały przeniesione do Polski. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój firmy na rynkach Europy Środkowej. 

2013 rok - pojawiliśmy się na rynku czeskim. 

2014 rok - do grona naszych Przedstawicieli i klientów dołączają mieszkańcy Słowacji.

2016 rok - wprowadziliśmy na Węgry.  

2017 rok - otworzyliśmy rynek rumuński.  

2021 rok - zaczynamy działalność na Ukrainie.

2021 rok - zmieniamy nazwę na BetterStyle, by podkreślić, że oferowane przez nas produkty zyskują swoją ostateczną wartość, gdy nasi klienci i Przedstawiciele dodadzą do nich swój indywidualny styl - używając ich na co dzień, w ramach swojego stylu życia.

Pragniemy, by produkty BetterStyle były sposobem na wyrażenie siebie, a jednocześnie pewnym źródłem dochodu dla naszych Przedstawicieli. 

Przekonaj się, że BetterStyle idealnie pasuje do Twojego indywidualnego stylu życia, a potem zainspiruj nim innych!

Nasze wartości

Nasza Misja

Pragniemy poprawiać jakość życia rodzinnego, dając naszym Klientom pomysły na lepszy dom, pomagając osiągać niezależność finansową naszym Przedstawicielom, dbając o rozwój zawodowy naszych Pracowników.

Nasi Klienci

Wierzymy, że ułatwiając codzienne domowe czynności, pomagamy naszym Klientom żyć wygodniej, przyjemniej, bliżej rodziny i przyjaciół. Rocznie firma BettersStyle wprowadza na rynek około 400 nowych produktów.

Nasi Przedstawiciele

Pragniemy dawać szansę każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości życia. Plan Marketingowy BettersStyle umożliwia Przedstawicielom szybkie rozpoczęcie i dynamiczny rozwój własnego biznesu bez ryzyka, nakładu środków i inwestycji.

Co to jest MLM?

Według analityków biznesu, sprzedaż bezpośrednia, a zwłaszcza marketing wielopoziomowy (MLM), należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Trend ten utrzyma się jeszcze przez co najmniej kilkanaście lat. Mimo, że na świecie ma ponad 200-letnią tradycję (pierwszy produkt dystrybuowany był w sprzedaży bezpośredniej w 1768 roku).

Z każdym rokiem przybywa na wszystkich naszych rynkach zarówno klientów korzystających z tej formy zakupów, jak i osób, które związały ze sprzedażą bezpośrednią swoją karierę zawodową. I nic dziwnego! Marketing wielopoziomowy to biznes równych szans, zajęcie dla każdego, kto ceni wolność i niezależność, pragnie rozwoju osobistego i chce osiągać sukcesy zawodowe i materialne. Tutaj nikt nie pyta, ile masz lat, jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, plany rodzinne, liczbę dzieci i czy zawsze będziesz do dyspozycji firmy. Nie ma również znaczenia to, czy umiesz sprzedawać, wystarczy, że będziesz używał produktów i polecał je znajomym - Twoja rekomendacja to najlepsza technika sprzedaży.

W sprzedaży bezpośredniej korzystają również klienci. Dzięki pominięciu wszystkich ogniw pośredniczących, które występują w tradycyjnym handlu, takich jak: hurtownie, punkty detaliczne i inni pośrednicy, firmy sprzedaży bezpośredniej mogą sprzedawać swój produkt bez obciążania go dodatkowymi marżami, czyli po dobrych cenach i w dobrej jakości.

Korzystasz Ty, korzysta Twój klient. Po prostu.

Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware


Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware

Dyplomy Betterware


unia_baner_www_945_100.png


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu
w 6 osi priorytetowej Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013


"Wejście firmy Betterware Polska na nowe rynki międzynarodowe poprzez rozwój eksportu".

Firma Betterware Polska Sp. z o.o. rozpoczęła w sierpniu 2013r. realizację projektu p.n. "Wejście firmy Betterware Polska na nowe rynki międzynarodowe poprzez rozwój eksportu".

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 6 oś priorytetowa: Polska gospodarka na rynku międzynarodowym, działanie 6.1: Paszport do eksportu.

Nazwa beneficjenta: Betterware Polska Sp. z o.o.
Wartość projektu: 545 500,00 zł
Udział Unii Europejskiej: 409 750,00 zł
Okres realizacji: 01.08.2013 - 31.07.2015 r.PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO