Proszek do wybielania zębów White Action

Kod produktu: 5088
23,90 zł
29,90 zł
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 23.90 zł

Informacje

Innowacyjne, w pełni naturalne i bezpieczne rozwiązanie w dziedzinie wybielania zębów. Naturalne minerały z mieszanką ekstraktów ziołowych skutecznie poprawiają wygląd naszego uzębienia przy jednoczesnym wzmocnieniu dziąseł i oczyszczeniu jamy ustnej. Podstawowe zalety stosowania:

  • usunięcie przebarwień związanych z piciem kawy czy palenie,
  • obniżenie pH i dezynfekcja jamy ustnej, a w efekcie świeży oddech
  • kojące działanie na dziąsła, pomocne np. w stanach zapalnych

Składniki

Głównym składnikiem proszku są naturalne minerały, uzupełnione o ekstrakt z szeregu ziół i innych roślin. Produkt nie zawiera żadnych składników wybielających chemicznie.

Stosowanie

Proszek nakładamy na zwilżoną uprzednio szczoteczkę lub stosujemy razem z pastą do zębów podczas mycia. Następnie starannie płuczemy usta.

Opakowanie

Zakręcane pudełko z tworzywa, zapobiegające wchłanianiu wilgoci z otoczenia.

Opinie

Produktem, który chcę polecić innym jest proszek do wybielania zębów marki Blue Nature. Już po tygodniu regularnego stosowania widziałam znakomite efekty. Jest naturalny, delikatny, nie niszczy szkliwa, a przy tym niezwykle skuteczny. Bardzo dobrze usuwa przebarwienia po kawie, herbacie. Używam go od 3 miesięcy i naprawdę jestem zachwycona.Mam teraz piękny uśmiech i znacznie bielsze zęby niż wcześniej.

Poza tym, jak już wcześniej wspomniałam, zawiera naturalne składniki bezpieczne dla zdrowia. Na rynku jest bardzo mało tego typu produktów. Stosowałam wcześniej kilka innych, jednak bardzo niszczyły szkliwo i zęby. Ten jest bezkonkurencyjny! Polecam go wszystkim, którzy chcą mieć białe zęby i piękny zdrowy uśmiech!

Edyta Rachwał, Jabłonica Polska