Jak zacząć swój biznes z BetterStyle?

 

BetterStyle dociera do ponad 100 000 Klubowiczów w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii. Jesteśmy świadomi co decyduje o szybkim starcie nowych osób w tym biznesie i o ich sukcesie. Każdy kiedyś stawia pierwsze kroki w nowym środowisku, często niepokojąc się co przyniesie nowa rzeczywistość, nowi ludzie, nowe wyzwania… Bez obawy! W BetterStyle każdemu zależy na Twoim powodzeniu,  jesteśmy po to, aby ułatwić Ci start i rozwój. Oprócz pomocy swojego Sponsora (osoby, która zaprosiła Cię do Klubu), otrzymasz dodatkowe wsparcie w postaci specjalnych programów, które przyśpieszą Twoją drogę do sukcesu!

 

Zacznij od programu Łatwy Start

 

Weź udział w Programie Łatwy Start, a przez 3 pierwsze miesiące będziesz otrzymywać fantastyczne nagrody! Aby przystąpić do programu, złóż zamówienia o łącznej wartości co najmniej 100 punktów w miesiącu rejestracji lub następnym miesiącu od swojej rejestracji w Klubie BetterStyle.

 

1 miesiąc

Odbierz pierwszą nagrodę o wartości 44,80 zł

Gdy zrealizujesz zamówienia o łącznej wartości co najmniej 100 punktów, otrzymasz dwa produkty:

 • Maskara pogrubiająca i wydłużająca Happy Lashes
   
 • Głęboko regenerująca maseczka do twarzy ES5ENCE na płacie

 

krok-12024.jpg

2 miesiąc

Odbierz drugą nagrodę o wartości 106,80 zł

Powtórz swój sukces z pierwszego miesiąca! Uzyskaj co najmniej 100 punktów, a zdobędziesz dwa produkty:

 • Woda perfumowana La Rosita
   
 • Łagodzący balsam do ciała Senso
krok-22024.jpg

3 miesiąc

Odbierz trzecią nagrodę o wartości 123,60 zł

Zestaw rewelacyjnych produktów czeka na Ciebie, gdy również w trzecim miesiącu zrealizujesz zamówienia o wartości co najmniej 100P:

 • Płyn Premium do mycia naczyń - 1 L
   
 • Preparat Premium Nano do powierzchni kuchennych - 500 ml
   
 • Mleczko do czyszczenia ECO Green - 500 ml
   
 • Płyn do czyszczenia łazienek Home Expert - 500 ml
krok-32024.jpg

 

Nagrody znajdą się w Twoim zamówieniu, w którym osiągniesz próg 100 punktów w danym miesiącu. Wartość zamówień w miesiącu sumuje się. Nie wpisuj ich kodów w zamówieniu – system komputerowy automatycznie dołączy należne Ci nagrody, każdy produkt za 1 zł. Udział w programie jest możliwy tylko pod warunkiem uzyskania co najmniej 100 punktów w każdym z trzech miesięcy. Nie można „wrócić” do programu po miesięcznej przerwie. Produkty w ramach poszczególnych kroków mogą ulegać zmianie w trakcie trwania programu.

Pobierz ulotkę „Łatwy Start”(.pdf)

 

Oszczędź na swoim pierwszym zamówieniu

 

Nie lubisz marnować czasu, pragniesz przyśpieszyć swoją drogę do sukcesu już od pierwszego zamówienia, ale nie znasz jeszcze produktów i nie wiesz co zamówić? Pomoże Ci "Starter Profesjonalny"!

"Starter Profesjonalny" to pakiet wyselekcjonowanych, świetnie sprzedających się produktów, które zamówisz w obniżonych cenach i automatycznie zdobędziesz 100P. To wielka szansa na szybkie poznanie oferty BetterStyle oraz dynamiczne rozpoczęcie działalności już od pierwszego dnia rejestracji! Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy zdecydowali się od początku aktywnie pracować w BetterStyle i zarabiać pieniądze.

Wartość katalogowa tego pakietu to około 500 zł, ale cena dla Ciebie jako nowego Klubowicza to 250 zł i 100 Punktów.

UWAGA! "Starter Profesjonalny" można zamówić telefonicznie: 22 318 33 33 lub mailowo kontakt@betterstyle.pl i tylko w miesiącu rejestracji. 

Kupując "Starter Profesjonalny", nowy Klubowicz automatycznie kwalifikuje się do programu "Łatwy Start".

 

PL-Starter_Profesjonalny_fotki_1.jpg 

Aktualną listę produktów wchodzących w skład Startera Profesjonalnego znajdziesz w Strefie Przedstawiciela w Dokumentach w Informacjach do produktu.

Znajdź nas:

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/