O nas

Witamy w BetterStyle, międzynarodowej firmie o korzeniach brytyjskich.

 

 

BetterStyle to marka powstała w oparciu o niemal 100 lat doświadczenia w tworzeniu pomysłowych produktów ułatwiających codzienne, domowe obowiązki. Czerpiemy z brytyjskich korzeni i kontynuujemy swój rozwój na europejskich rynkach. Wcześniej funkcjonowaliśmy jako Betterware - gdy jednak zdaliśmy sobie sprawę, że nasze produkty na stałe wpisują się w styl życia naszych Przedstawicieli i Klientów, postanowiliśmy kontynuować działania pod nową marką BetterStyle.

Najważniejsze wydarzenia:

1928 roku - w Wielkiej Brytanii powstała firma. 

2007 rok -  rozpoczęliśmy działalność w Polsce. Wprowadziliśmy do oferty nie tylko funkcjonalne przedmioty domowego użytku, ale również produkty zdrowotne i kosmetyczne. 

2012 rok - główna siedziba i centrum logistyczne firmy zostały przeniesione do Polski. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój firmy na rynkach Europy Środkowej. 

2013 rok - pojawiliśmy się na rynku czeskim. 

2014 rok - do grona naszych Przedstawicieli i klientów dołączają mieszkańcy Słowacji.

2016 rok - wprowadziliśmy firmę na Węgry.  

2017 rok - otworzyliśmy rynek rumuński.  

2021 rok - zaczynamy działalność na Ukrainie.

2021 rok - zmieniamy nazwę na BetterStyle, by podkreślić, że oferowane przez nas produkty zyskują swoją ostateczną wartość, gdy nasi klienci i Przedstawiciele dodadzą do nich swój indywidualny styl - używając ich na co dzień, w ramach swojego stylu życia.

2023 rok - rozszerzamy działalność o rynek niemiecki.

Pragniemy, by produkty BetterStyle były sposobem na wyrażenie siebie, a jednocześnie pewnym źródłem dochodu dla naszych Przedstawicieli. 

Przekonaj się, że BetterStyle idealnie pasuje do Twojego indywidualnego stylu życia, a potem zainspiruj nim innych!

 

Nasze wartości

 

Misja

Pragniemy ułatwiać codzienne życie, oferując naszym Klientom produkty i pomysły, by mogli żyć wygodniej, przyjemniej, zdrowiej - w swoim stylu. Pragniemy wspierać naszych Przedstawicieli w działaniu na ich własnych zasadach, by mogli osiągnąć swoje cele dotyczące niezależności finansowej. Pragniemy dbać o rozwój zawodowy oraz poczucie zadowolenia z pracy naszych Pracowników. 

Wizja

Naszym celem jako dynamicznej i nowoczesnej firmy jest rozwój o zasięgu globalnym poprzez skupienie się na 4 kluczowych obszarach: 

  • LUDZIE
  • PRODUKTY
  • ROZWÓJ
  • ŚRODOWISKO

LUDZIE: Człowiek w BetterStyle jest najważniejszą wartością. 

Pragniemy oferować możliwości biznesowe każdemu bez względu na jego pochodzenie, wykształcenie, wyznawaną religię, kolor skóry. Stwarzamy szansę na rozwój osobisty, nawiązywanie wartościowych relacji i budowanie zespołu. Każdy, kto chce rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości życia, może do nas dołączyć. 

PRODUKTY: We wszystkim, co robimy, przejawia się dbałość o zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie poszukujemy coraz bardziej pomysłowych produktów, które ułatwiają codzienne domowe obowiązki, dając naszym Klientom więcej czasu na przyjemności. 

Tworzymy także markę Blue Nature obejmującą produkty z kategorii wellness: suplementy diety, kosmetyki oraz żywność funkcjonalną. Dzięki produktom wellness nasi Klienci mogą dbać o swoje dobre samopoczucie w naturalny sposób. 

My dbamy o przystępne ceny, by każdy mógł cieszyć się lepszą jakością życia. 

ROZWÓJ: Pragniemy zapewnić bezpieczeństwo finansowe naszym Przedstawicielom i Pracownikom. Dzielimy się zyskami z naszymi partnerami biznesowymi, którzy korzystają z hojnego planu wynagradzania. 

Przyczyniamy się do rozwoju kompetencji. 

ŚRODOWISKO: W trosce o środowisko stosujemy proste opakowania, by nie zwiększać ilości śmieci. Wybieramy opakowania kartonowe, które nadają się do ponownego przetworzenia. Zachęcamy naszych Przedstawicieli, Klientów i Pracowników do segregacji odpadów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania były zgodne z ideą dbania o środowisko. 

 

Let’s be together to change our lives in a better style!

 

 

Co to jest MLM?

 

Według analityków biznesu, sprzedaż bezpośrednia, a zwłaszcza marketing wielopoziomowy (MLM), należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Trend ten utrzyma się jeszcze przez co najmniej kilkanaście lat. Mimo, że na świecie ma ponad 200-letnią tradycję (pierwszy produkt dystrybuowany był w sprzedaży bezpośredniej w 1768 roku).

Z każdym rokiem przybywa na wszystkich naszych rynkach zarówno klientów korzystających z tej formy zakupów, jak i osób, które związały ze sprzedażą bezpośrednią swoją karierę zawodową. I nic dziwnego! Marketing wielopoziomowy to biznes równych szans, zajęcie dla każdego, kto ceni wolność i niezależność, pragnie rozwoju osobistego i chce osiągać sukcesy zawodowe i materialne. Tutaj nikt nie pyta, ile masz lat, jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, plany rodzinne, liczbę dzieci i czy zawsze będziesz do dyspozycji firmy. Nie ma również znaczenia to, czy umiesz sprzedawać, wystarczy, że będziesz używał produktów i polecał je znajomym - Twoja rekomendacja to najlepsza technika sprzedaży.

W sprzedaży bezpośredniej korzystają również klienci. Dzięki pominięciu wszystkich ogniw pośredniczących, które występują w tradycyjnym handlu, takich jak: hurtownie, punkty detaliczne i inni pośrednicy, firmy sprzedaży bezpośredniej mogą sprzedawać swój produkt bez obciążania go dodatkowymi marżami, czyli po dobrych cenach i w dobrej jakości.

 

Korzystasz Ty, korzysta Twój klient. Po prostu!

 

 

Dyplom_BPG_2020-(1).jpgDyplom_EF_2020-(1).jpg

 

Znajdź nas:

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/