Najczęściej zadawane pytania

  • Jak mogę dołączyć do Klubu BetterStyle?

Jeżeli dowiedziałeś się o nas od Klubowicza, skontaktuj się z nim. Na pewno chętnie wprowadzi Cię w świat BetterStyle. Możesz również w szybki sposób zarejestrować się na stronie www.betterstyle.pl. System automatycznie przydzieli Cię do zaufanego Opiekuna, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem i wskaże od czego zacząć skuteczne działanie. 

 

  • Kto może zostać Klubowiczem?

Klubowiczem może zostać każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce.

 

  • Czy jest opłata członkowska? 

Nie ma opłaty członkowskiej. Działasz kiedy chcesz i jak chcesz.

 

  • Jakie są moje korzyści z dołączenia do Klubu BetterStyle? 

Przede wszystkim już od pierwszych zakupów masz stałą zniżkę 23% od cen katalogowych. Dodatkowo korzystasz ze specjalnych ofert tylko dla Klubowiczów. Działasz na własnych zasadach, więc to Ty decydujesz w jaki sposób się rozwijasz. Czy kupujesz tylko dla siebie i rodziny, czy budujesz swój stabilny biznes. Masz możliwość uzyskania dodatkowych rabatów do 15%, premii, bonusów, nagród finansowych. 

 

  • Dlaczego katalog BetterStyle jest wyjątkowy? 

Nasze portfolio produktowe jest tak bogate i wszechstronne, że budzi zainteresowanie bardzo szerokiej grupy klientów. Bez względu na płeć i wiek, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: od pomysłowych produktów do kuchni przez doskonałe środki czyszczące po sprzątanie i upiększanie domu. 

Z kolei produkty kategorii Blue Nature zostały tak dobrane, by oferować najdoskonalsze skarby natury do pielęgnacji zdrowia i urody. W tej różnorodnej kolekcji wellness znajdziesz produkty charakteryzujące się niezwykłym składem, skutecznością działania i naturalnością. Blue Nature to nasz sposób na piękne życie w lepszym stylu!

Oferta BetterStyle zmienia się co miesiąc, w katalogu znajdziesz około 400 produktów! 

 

  • Jak budować swój biznes z BetterStyle? 

Zacznijmy od tego, że to Twój biznes, na Twoich zasadach. Działasz kiedy chcesz, we własnym stylu. Rekomendujemy kontakt ze swoim Kontakt Partnerem, który pomoże Ci stawiać pierwsze kroki w BetterStyle. 

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się ze skryptem Twoje Pierwsze 90 dni oraz Planem Marketingowym, dostępnymi po zalogowaniu w materiałach do pobrania. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym Działem Klubowicza, który chętnie odpowie na każde pytanie (kontakt@betterstyle.pl)

 

  1. Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć po zalogowaniu się do Strefy Klubowicza. Proces składania zamówienia jest bardzo intuicyjny i prosty. W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klubowicza kontakt@...

 

  1. Ile wynosi opłata wysyłkowa? 

Jeśli Twoje zamówienie będzie miało wartość od 50P do 99P – za przesyłkę zapłacisz tylko 7,00 zł. Zamówienia do 49P wysyłamy za opłatą 14,00 zł. Złóż zamówienie za 100P (wysyłka gratis) i odbierz swoją pierwszą nagrodę z programu Łatwy Start.

 

  1. Jak mogę złożyć reklamację?

Bardzo prosimy o kontakt e-mail z Działem Reklamacji reklamacje@betterstyle.pl.

Znajdź nas:

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/