Zobacz swoje możliwości i korzyści

W Klubie BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo zarabiać dodatkowe pieniądze dla siebie i rodziny lub rozwijać swoją firmę i zyskiwać jeszcze więcej. Na dodatek rejestracja w Klubie jest całkowicie bezpłatna!

Możliwości dla Ciebie:

Możesz działać na trzy sposoby, a wybór należy zawsze do Ciebie:

 1. Oszczędzasz – już Twoje pierwsze zakupy będą tańsze o 23% a w przypadku suplementów z kategorii Blue Nature nawet o 30% niż w katalogu. Nawet produkty, które już mają w katalogu cenę promocyjną, Ty kupujesz jeszcze ze swoją zniżką klubową! Nie ma znaczenia jak często i jak dużo będziesz zamawiać. Po prostu zawsze kupujesz taniej.       
 2. Polecasz produkty znajomym – Ty kupujesz w BetterStyle taniej i sprzedajesz je z marżą 30% lub ok. 43% (dotyczy produktów kategorii Blue Nature) - to Twój Zysk Natychmiastowy. Dodatkowo możesz otrzymywać specjalne Rabaty - od 3% do 15%. (więcej w zakładce: Kieszonkowe czy własny biznes)
 3. Budujesz zespół – zapraszasz do Klubu znajomych, znajomych Twoich znajomych i nieznajomych. Pokazujesz jakie mają możliwości i korzyści w BetterStyle, zachęcasz do aktywności takiej jak Twoja. Rozwijasz zespół i zarabiasz jako jego Lider. (więcej w zakładce: Kieszonkowe czy własny biznes)

A Twoje korzyści, to między innymi:

Elastyczność wyboru czasu, miejsca i sposobu działania

 1. Ty decydujesz, jak często składasz zamówienia, ile czasu poświęcasz, ile będziesz zarabiać, jak często otrzymasz podwyżkę i awans
 2. Pracujesz kiedy chcesz i z kim chcesz - Ty decydujesz kogo dobierasz do swojego zespołu
 3. Tylko Ty jesteś swoim szefem
 4. Nie musisz się obawiać, że sobie nie poradzisz - pierwsze i następne kroki pomoże Ci postawić Twój Lider Zespołu, do którego zostaniesz zarejestrowany. Oprócz tego pomocą zawsze służy nasz Dział Obsługi (e-mail: kontakt@betterstyle.pl, tel. 22 318 33 33).

Wygoda i brak ryzyka

 1. Zamówione produkty kurier dostarczy Ci bezpośrednio do domu
 2. Gwarancja jakości – w ciągu 30 dni możesz zwrócić produkt jeśli nie spełni oczekiwań Twoich Klientów

Rozwój osobisty – szkolenia, seminaria, konferencje

 1. Zdobywasz wiedzę i umiejętności biznesowe, dzięki którym łatwo podążasz kolejnymi etapami kariery
 2. Twój Lider pomoże Ci postawić pierwsze kroki i odpowie na wszystkie pytania

Styl życia – przyjemność życia

 1. Poznajesz fantastycznych ludzi takich jak Ty
 2. Wspólne wyjazdy integracyjne, podróże zagraniczne, dobra zabawa i przyjaźnie, które łączą na całe życie

Znajdź nas:

Polubowne rozwiązywanie sporów dotyczących zakupów internetowych jest możliwe za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: https://ec.europa.eu/consumers/odr/