Połącz biznes z zabawą

Połącz biznes z zabawą

W BetterStyle robimy to, co lubimy i lubimy to, co robimy. Jeśli i Ty lubisz łączyć pracę z pasją, radością i dobrą zabawą to trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce.
Jako Klubowicz poznasz wielu ludzi takich jak Ty, będziesz miał/a szansę uczestniczyć w konferencjach krajowych i zagranicznych.

VIP Conference Morocco ‘23

VIP Conference Morocco ‘23

Energia BetterStyle, słońce i magiczne Maroko - oto nasza Konferencja VIP 2023! Każdy dzień przynosił mnóstwo wrażeń i fascynujących rozmów. Nawiązały się nowe przyjaźnie; wszyscy czuliśmy, że wspólnie kreujemy przyszłość naszego biznesu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji >>>

Międzynarodowa Konferencja VIP Dubaj ’22

Międzynarodowa Konferencja VIP Dubaj ’22

Zobacz, jak bawiliśmy się w Dubaju! Top Liderzy BetterStyle wrócili pełni wrażeń z Konferencji VIP, która odbyła się w dniach 19-25 marca w Dubaju. Była to wyjątkowa konferencja, na której po raz pierwszy w historii BetterStyle spotkali się Liderzy z trzech krajów: Polski, Węgier i Rumunii.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji >>>

VIP 2019

Zagraniczna Konferencja VIP - Wyspy Kanaryjskie 2019

W czerwcu odbyła się zagraniczna konferencja VIP. Top Liderzy spędzili wspaniały tydzień w luksusowym hotelu z All Inclusive.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji >>>

Piknik 2019

Piknik BetterPower 2019

W dniach 25 – 26 maja odbył się Piknik BetterPower nad turawskim jeziorem w Domu Wczasowym w otoczeniu sosnowego lasu. To było niezapomniane spotkanie w stylu szalonych lat „Dzieci Kwiatów” pod hasłem „Peace, Love & Flower Power”.

Zobacz fotorelację >>

We wrześniu odbyła się kolejna Zagraniczna Konferencja VIP - Cypr 2018

Liderzy spędzili tydzień w iście bajkowej scenerii luksusowego hotelu z opcją All Inclusive. Był to czas integracji, wymiany doświadczeń i zawierania przyjaźni.

Zobacz fotorelację >>

1.jpg

Piknik 2018

W dniach 9 i 10 czerwca odbył się Piknik nad turawskim jeziorem w przytulnym pensjonacie w otoczeniu sosnowego lasu. To było niezapomniane spotkanie w stylu westernowym.

Zobacz fotorelację >>

We wrześniu 2017 w luksusowym hotelu na wyspie KOS odbyła się międzynarodowa konferencja Liderów Czech.

Zobacz videorelację z tego wydarzenia >>

rodos_15.jpg

Grecja - relacja z Konferencji TOP Liderów

Położony na wzgórzu luksusowy 5-gwiazdkowy kompleks hotelowy, z pięknym widokiem na morze i rozciągającą się w bezpośrednim sąsiedztwie, nadmorską plażę.

Zobacz fotorelację >>

DOŁĄCZ DO NAS / POWRÓT