pH Body Balance

Kod produktu: 367256

Chcesz przywrócić swojemu organizmowi równowagę kwasowo-zasadową? Wypróbuj prosty w stosowaniu i smaczny proszek do sporządzania napoju, by łatwiej osiągnąć swoje cele związane z  oczyszczaniem i odkwaszaniem organizmu.

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

28,90 zł
38,90 zł
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 38.90 zł

Informacje

Zakwaszenie organizmu może być przyczyną wielu problemów, dlatego warto zadbać o jego skutecznie odkwaszanie, które sprawi, że ciału zostanie przywrócona równowaga kwasowo-zasadowa. Osiągnięcie tego stanu ułatwi oczyszczanie organizmu z toksyn oraz usuwanie szkodliwych metali ciężkich i zatrzyma groźne dla naszych kości odwapnienie. W Blue Nature jesteśmy zdania, że to sama natura pozwala znaleźć najlepsze rozwiązania dla zdrowia, a technologia może ją w tym jedynie wspierać - z tą myślą powstawał nasz innowacyjny preparat pH Body Balance.
Nadmierne zakwaszenie organizmu niesie za sobą nie tylko nie niepożądane skutki na zdrowia, ale też dla naszego codziennego samopoczucia i komfortu. Ułatwia to rozpoznanie i rozpoczęcie przeciwdziałania temu procesowi, nim zacznie on na poważnie szkodzić naszemu ciału. Warto pamiętać, że w długim okresie czasu nadmiar kwasów i zaburzona równowaga kwasowo-zasadowa nie tylko zatrzymuje naturalne oczyszczanie się organizmu, ale szkodzi też układowi kostnemu przez jego odwapnienie, co zwiększa m.in. łamliwość kości. Co zatem może wskazywać na to, że w naszym ciele równowaga pH została zakłócona?

Objawy zakwaszenia to między innymi:

  • ciągła ospałość, mimo wystarczająco długiego snu,
  • nawracające bóle głowy, mięśni i stawów,
  • poczucie osłabienia i kiepskie samopoczucie,
  • nieskuteczna walka z nadwagą mimo wyrzeczeń,
  • nawracające dolegliwości jelitowe, częsta zgaga,
  • podatność na infekcje, bardziej dokuczliwe niż zwykle alergie.

Składniki aktywne

Sekret skuteczności suplementu pH Body Balance tkwi w odpowiednim dobraniu proporcji i połączeniu ze sobą składników, takich jak soda oczyszczona, pektyny i  witamina C. Ma przyjemny, pomarańczowy smak, dzięki czemu chętniej będziemy sięgać po niego regularnie, by odzyskać równowagę kwasowo-zasadową.

Stosowanie

Wystarczy rozpuścić kilka gramów w szklance i wypić na kwadrans przed śniadaniem.

Opakowanie

Estetyczne i szczelne pudełko, które mieści zapas suplementu wystarczający na 30 dni stosowania w zalecanych dawkach.

Rady eksperta

Równowaga kwasowo-zasadowa

Termin „równowaga kwasowo-zasadowa” najczęściej kojarzy nam się z lekcją chemii w szkole. Tymczasem dotyczy każdego z nas, albowiem nasze organizmy to małe fabryki chemiczne. Równowaga kwasowo-zasadowa to stan, w którym zostaje zachowany swoisty stosunek kationów (jonów z ładunkiem dodatnim) i anionów (jonów z ładunkiem ujemnym) w płynach ustrojowych. Warunkuje to odpowiednie pH komórek ustroju i prawidłowy przebieg procesów życiowych.

Czytaj więcej

Opinie

Justyna Klon

Zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej zatrzymuje naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn. Dlatego w walce o równowagę kwasowo-zasadową pomaga mi suplement diety: pH Body Balance marki Blue Nature.
W dobrze zbilansowanej diecie nie powinno zabraknąć wody, która stanowi ponad 60% masy ciała. Dlatego pamiętaj o piciu dużej ilości wody – ja staram się wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie! Codziennie rano, od kilku miesięcy, po obudzeniu zaczynam dzień od wypicia szklanki wody, do której dosypuję 4 gramy pH Body Balance. Opakowanie zawiera miarkę, która ułatwia mi dozowanie preparatu.
Polecam preparat pH Body Balance wszystkim, którym zależy na odkwaszaniu i oczyszczaniu organizmu! Pozdrawiam! Cześć

Justyna Klon, Racibórz