pH Body Balance

Kod produktu: 367256

Chcesz przywrócić swojemu organizmowi równowagę kwasowo-zasadową? Wypróbuj prosty w stosowaniu i smaczny proszek do sporządzania napoju, by łatwiej osiągnąć swoje cele związane z  oczyszczaniem i odkwaszaniem organizmu.

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

38,90 zł

Informacje

Zakwaszenie organizmu może być przyczyną wielu problemów, dlatego warto zadbać o jego skutecznie odkwaszanie, które sprawi, że ciału zostanie przywrócona równowaga kwasowo-zasadowa. Osiągnięcie tego stanu ułatwi oczyszczanie organizmu z toksyn oraz usuwanie szkodliwych metali ciężkich i zatrzyma groźne dla naszych kości odwapnienie. W Blue Nature jesteśmy zdania, że to sama natura pozwala znaleźć najlepsze rozwiązania dla zdrowia, a technologia może ją w tym jedynie wspierać - z tą myślą powstawał nasz innowacyjny preparat pH Body Balance.
Nadmierne zakwaszenie organizmu niesie za sobą nie tylko nie niepożądane skutki na zdrowia, ale też dla naszego codziennego samopoczucia i komfortu. Ułatwia to rozpoznanie i rozpoczęcie przeciwdziałania temu procesowi, nim zacznie on na poważnie szkodzić naszemu ciału. Warto pamiętać, że w długim okresie czasu nadmiar kwasów i zaburzona równowaga kwasowo-zasadowa nie tylko zatrzymuje naturalne oczyszczanie się organizmu, ale szkodzi też układowi kostnemu przez jego odwapnienie, co zwiększa m.in. łamliwość kości. Co zatem może wskazywać na to, że w naszym ciele równowaga pH została zakłócona?

Objawy zakwaszenia to między innymi:

  • ciągła ospałość, mimo wystarczająco długiego snu,
  • nawracające bóle głowy, mięśni i stawów,
  • poczucie osłabienia i kiepskie samopoczucie,
  • nieskuteczna walka z nadwagą mimo wyrzeczeń,
  • nawracające dolegliwości jelitowe, częsta zgaga,
  • podatność na infekcje, bardziej dokuczliwe niż zwykle alergie.

Składniki aktywne

Sekret skuteczności suplementu pH Body Balance tkwi w odpowiednim dobraniu proporcji i połączeniu ze sobą składników, takich jak soda oczyszczona, pektyny i  witamina C. Ma przyjemny, pomarańczowy smak, dzięki czemu chętniej będziemy sięgać po niego regularnie, by odzyskać równowagę kwasowo-zasadową.

Stosowanie

Wystarczy rozpuścić kilka gramów w szklance i wypić na kwadrans przed śniadaniem.

Opakowanie

Estetyczne i szczelne pudełko, które mieści zapas suplementu wystarczający na 30 dni stosowania w zalecanych dawkach.

Rady eksperta

Równowaga kwasowo-zasadowa

Termin „równowaga kwasowo-zasadowa” najczęściej kojarzy nam się z lekcją chemii w szkole. Tymczasem dotyczy każdego z nas, albowiem nasze organizmy to małe fabryki chemiczne. Równowaga kwasowo-zasadowa to stan, w którym zostaje zachowany swoisty stosunek kationów (jonów z ładunkiem dodatnim) i anionów (jonów z ładunkiem ujemnym) w płynach ustrojowych. Warunkuje to odpowiednie pH komórek ustroju i prawidłowy przebieg procesów życiowych.

Czytaj więcej

Opinie

Justyna Klon

Zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej zatrzymuje naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn. Dlatego w walce o równowagę kwasowo-zasadową pomaga mi suplement diety: pH Body Balance marki Blue Nature.
W dobrze zbilansowanej diecie nie powinno zabraknąć wody, która stanowi ponad 60% masy ciała. Dlatego pamiętaj o piciu dużej ilości wody – ja staram się wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie! Codziennie rano, od kilku miesięcy, po obudzeniu zaczynam dzień od wypicia szklanki wody, do której dosypuję 4 gramy pH Body Balance. Opakowanie zawiera miarkę, która ułatwia mi dozowanie preparatu.
Polecam preparat pH Body Balance wszystkim, którym zależy na odkwaszaniu i oczyszczaniu organizmu! Pozdrawiam! Cześć

Justyna Klon, Racibórz