Koktajl Blue Nature waniliowy

Koktajl Blue Nature waniliowy

Kod produktu: 62990

Łatwo przyswajalne uzupełnienie codziennej diety w formie koktajlu o smaku wanilii. Bogaty w witaminy, białko, aminokwasy i błonnik.

99,00 zł
159,00 zł

Informacje

Koktajl Blue Nature to doskonale zbilansowany pod względem odżywczym suplement, który ułatwia osiągnięcie celów związanych z prawidłowym odżywianiem i utrzymaniem wagi ciała w normie.

Każdy nasz koktajl:

  • Wspomaga kontrolę wagi ciała
  • Wspiera zdrowe odżywianie
  • Dodaje energii na co dzień

Przepisy na pyszne koktajle dietetyczne i desery

Składniki 

Koktajl Blue Nature to zbilansowana kompozycja składników odżywczych, w tym zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia aminokwasów egzogennych (EAA),  w optymalnych proporcjach. Zawiera również m.in.

  • koncentrat białka serwatkowego najwyższej jakości (BV = 104)
  • 13 witamin
  • 14 składników mineralnych
  • błonnik pokarmowy naturalnego pochodzenia
  • niską porcję laktozy (jedynie 0,34 g/porcję)

Stosowanie

Jedną porcję, czyli dwie pełne łyżki proszku rozpuszczamy w 150 ml wody o temperaturze pokojowej lub w takiej samej ilości odtłuszczonego mleka.

Opakowanie

Zakręcane, chroni przed dopływem wilgoci z otoczenia. Zawiera 600 g proszku, co wystarcza na około 20 porcji.

Opinie

Prowadzę aktywny tryb życia, uprawiam sport, dużo podróżuję, czasem po prostu brakuje mi czasu na posiłek. Wtedy do akcji wkracza Koktajl od Blue Nature :) Mam go zawsze pod ręką, nie potrzebuję dużo czasu, aby go sobie przyrządzić. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że czuję jak po wypiciu porcji koktajlu wraca mi energia, jak odżywiony jest mój organizm.


Natalia Trzaska,  Mojesz


Odkąd pamiętam nie lubię jeść śniadania. Wszyscy dookoła zawsze powtarzają że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, a wszyscy nie mogą się mylić :) Lubię długo spać i rano nigdy nie mam czasu na śniadanie, a co za tym idzie w ferworze pośpiechu nie czuję głodu. Koktajl Blue Nature zastąpił mi  śniadanie, które teraz przygotowuję błyskawicznie. Moim faworytem jest waniliowy, dodaję do niego banana i razem miksuję . Uwielbiam jego smak , zastępuje mi pełnowartościowe śniadanie i mam dzięki niemu dużo energii na cały dzień.

Katarzyna Szewczuk, Wrocław

Podobne koktajle były zawsze prezentowane jako produkty na odchudzenie. Ale ja nie chcę się odchudzić, nie potrzebuję. Na odwrót... ja się potrzebuję najeść... szybko, wartościowo i smacznie. Podoba mi się, że  koktajle od Blue Nature zawierają wystarczającą ilość składników odżywczych i witamin, zasycą mnie i są w stanie zastąpić mi śniadanie lub przekąskę.
Ponieważ rano, przed wyjściem do pracy, strasznie mi się nie chce przygotowywać klasycznego śniadania, dlatego raczej sięgnę po szybszy sposób – koktajl, zmiksowane owoce, różnego rodzaju orzechy czy nasiona. Dzięki Bogu Koktajl Blue Nature wystarczy zmieszać z wodą, ponieważ nie toleruję mleka. Czyli jest idealny dla mnie i dla wszystkich osób z alergią na białko mleka, nie zawiera bowiem kazeiny.
W weekendy również biegam. Potraficie sobie wyobrazić poranne bieganie z pełnym brzuchem? Także w weekendy też sięgam po koktajle, które dostarczą organizmowi płyny i równocześnie zasycą tak, bym była zdolna do wysiłku.
Chcecie schudnąć, pracujecie na zmiany, nie macie czasu na przygotowanie jedzenia? Polecam Wam waniliowy, czekoladowy albo wyjątkowy jogurtowo-wiśniowy koktajl z serii Blue Nature. Połączcie go z owocami, których jest teraz wszędzie pełno i eksperymentujcie z przepisami i smakami. Smacznego!


Kamila Verníčková, Mukařov

Uwielbiam poranki ze szklanką mojego ulubionego koktajlu Blue-Nature. Najbardziej kocham jego orzeźwiający wiśniowy smak i delikatną konsystencję. Idealnie zastępuje mi tradycyjne śniadanie, jest prosty i szybki w przygotowaniu. Najważniejsze jest jednak to, że jest odżywczy, zbilansowany i zawiera wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy, tak ważne przy prowadzeniu energicznego trybu życia.
Spróbuj – Twoja rodzina także go pokocha!

Elżbieta Gawron, Poznań

Koktajl Blue Nature wprowadziłam do swojej diety na stałe – zastępuje mi jeden posiłek w ciągu dnia (często śniadanie). Mój ulubiony smak to wiśnia z jogurtem, do którego często dodaję banana. Daje mi to większe uczucie sytości. Ale sięgam po niego nie tylko ze względu na wyśmienity smak i sprawne przygotowanie. Najważniejsze są dla mnie korzyści, które ten koktajl ze sobą niesie – koktajle Blue Nature zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, kompleks witamin i minerałów. Oprócz tego zaspokajają 100% zapotrzebowanie na aminokwasy egzogenne, których organizm nie może produkować samodzielnie, dlatego należy dostarczać je w pożywieniu. Koktajl Blue Nature jest niezbędny w codziennej diecie, zwłaszcza przy rekonwalescencji i osłabieniu organizmu.


Magdalena Szewczuk,  Wrocław