Pure Egg Membrane

Kod produktu: 5077

Innowacyjny suplement diety dostarczający sproszkowanej błony skorupki jaja kurzego, która obfituje w łatwo przyswajalny kolagen, kwas hialuronowy, aminokwasy endogenne i egzogenne oraz inne proteiny jak siarczan chondroityny, oraz mikroelementy np. żelazo, krzem i cynk. Wzbogacony o naturalną witaminę C, która wspomaga prawidłową syntezę kolagenu w organizmie człowieka w celu utrzymania prawidłowej kondycji stawów, tkanki łącznej, ścięgien i skóry.

Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

169,00 zł

Informacje

Technologia produktu zgłoszona jest do ochrony patentowej w Urzędzie Patentowym RP.

Suplement diety opracowany w celu wsparcia zdrowia stawów, ścięgien i skóry.

Działanie Pure Egg Membrane:

 • Wspomaga regenerację chrząstek stawowych.
 • Przyczynia się do poprawienia mobilności stawów.
 • Przyczynia się do ograniczenia ryzyka kontuzji, spowalniania tempa zużywania się chrząstek stawowych.
 • Przyczynia się do tłumienia stanów zapalnych w obrębie stawów, zmniejszaniu obrzęków i dolegliwości bólowych.
 • Przyczynia się do poprawienia kondycji skóry.
 • Wspomaga syntezę i transport elastyny w organizmie.
 • Pomaga poprawić elastyczność i jędrność skóry

Odkrycie polskich naukowców na skalę światową: po wielu latach badań udało się opracować technologię, dzięki której sproszkowana błona skorupki jaja kurzego zachowuje wszystkie cenne składniki w optymalnych proporcjach.

Przełomowa technologia pozwala oddzielić błonę bez stosowania środków chemicznych, dzięki czemu pozyskujemy w pełni czystą membranę.

Wysokie bezpieczeństwo biologiczne – kolagen pochodzący z błon jajowych charakteryzuje się tym, że praktycznie nie powoduje reakcji alergicznych i immunologicznych.

Pozyskiwanie błony jest ekologiczne, bezpieczne dla środowiska i zwierząt.

Skład zgodny z filozofią "clean label"
"Clean label" oznacza, że suplement zawiera tylko niezbędne składniki, bez dodatku wypełniaczy, zagęstników, konserwantów i innych niepotrzebnych substancji.

Składniki

Naturalna błona skorupki jaja kurzego to materiał biogenny, stworzony przez naturę, który łączy w sobie różne składniki korzystne dla tkanki łącznej, stawów i skóry.
Wszystkie składniki naturalnie występujące w błonie skorupki jaja kurzego dają efekt synergiczny i działają komplementarnie, dzięki temu zapewniają niezwykłą skuteczność. Dlatego membranę nazywa się "cudem natury".

 • Kolagen typu I, II, III, IV, V i X
 • Kwas hialuronowy
 • Inne proteiny, np. siarczan chondroityny
 • Aminokwasy endogenne i egzogenne
 • Mikroelementy np.  żelazo, krzem, cynk

BŁONA JAJA KURZEGO, w tym: 738mg
KOLAGENY ok 25%
INNE PROTEINY ( w tym bogate w cysteinę, chondroitynę, fibronektynę i inne) ok. 68%
KWAS HIALURONOWY ok. 5%
MIKROELEMENTY (Fe,Co, Si, Cu, Zn) ok. 2%
NATURALNA WITAMINA C 22mg


Kolagen
Najważniejsze białko strukturalne stanowiące 30% wszystkich białek człowieka. Od 25 roku życia produkcja kolagenu w organizmie spada.

Kolagen zawarty w błonie jaja kurzego jest biozgodny z kolagenem występującym naturalnie w organizmie człowieka dzięki czemu bardzo dobrze jest przyswajalny i skutecznie wykonuje swoje funkcje biologiczne. Najlepsze źródło kolagenu dla wegetarian.

Kwas hialuronowy
Substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, głównie w skórze, mazi stawowej i ciele szklistym oka.

Wiążąc wodę, wyraźnie poprawia nawilżenie skóry, nadaje jej sprężystość i elastyczność. Ale jest niezbędny także dla zdrowia stawów: tworzy organizmie roztwór stanowiący doskonały „smar” dla powierzchni stawowych, by zmniejszyć tarcie między kośćmi.

Witamina C
- niezbędna do prawidłowej syntezy kolagenu. Naturalna witamina C zawarta w suplemencie Pure Egg Membrane pochodzi z ekstraktu z aceroli.

Stosowanie

Profilaktycznie: 1 kapsułka dziennie
Wspomagająco: 2 kapsułki dziennie

Opakowanie

90 kapsułek pullulanowych.

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest Pure Egg Membrane?
To innowacyjny suplement diety dostarczający błony skorupki jaja kurzego, wzbogacony naturalną witaminą C pochodzącą z ekstraktu z aceroli. Wspomaga prawidłową syntezę kolagenu w organizmie człowieka w celu utrzymania kondycji stawów, kości, tkanki łącznej, mięśni i skóry.

2. Jaki rodzaj / typ kolagenu zawiera?
Pure Egg Membrane zawiera kolagen typu I, II, III, IV, V i X.

3. Z jakiego surowca pochodzi kolagen zawarty w Pure Egg Membrane?
Kolagen zawarty w Pure Egg Membrane pochodzi z błony skorupki jaja kurzego. Jest biozgodny z kolagenem występującym naturalnie w organizmie człowieka, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyswajalny i skutecznie wykonuje swoje funkcje biologiczne.

4. W jaki sposób kolagen jest pozyskiwany?
Kolagen zawarty w suplemencie Pure Egg Membrane jest pozyskiwany innowacyjną metodą, opracowaną przez polskich naukowców. Po wielu latach badań udało im się opracować technologię, dzięki której  błonka jest oddzielana od skorupki jajka bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych,   a pozyskana w ten sposób sproszkowana błona jaja kurzego jest czysta, w pełni naturalna i nie traci swoich dobroczynnych składników, lecz zachowuje je  w optymalnych proporcjach.

5. Jakich składników poza kolagenem dostarcza Pure Egg Membrane?
Błona skorupki jaja kurzego Pure Egg Membrane  poza biozgodnym kolagenem zawiera  wiele innych protein,   kwas hialuronowy, aminokwasy endogenne i egzogenne, mikroelementy. Dodatkowo suplement został wzbogacony naturalną witaminą C, pozyskaną z ekstraktu z aceroli, niezbędną do prawidłowego przyswajania kolagenu.

6. Jaki jest skład kapsułki Pure Egg Membrane?
Jedna kapsułka Pure Egg Membrane zawiera 738 mg sproszkowanej błony skorupki jaja kurzego oraz ekstrakt z aceroli, standaryzowany na 70% witaminy C. Kapsułka pullulanowa.

7. Kto może stosować Pure Egg Membrane?
Pure Egg Membrane jest zalecany osobom dorosłym po 25. roku życia – mniej więcej w tym wieku ilość kolagenu naturalnie wytwarzanego przez organizm człowieka zaczyna spadać

8. Czy kobiety w ciąży i karmiące piersią mogą stosować Pure Egg Membrane?
Przed użyciem Pure Egg Membrane powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

9. Słyszałam, że kolagen należy zażywać wraz z witaminą C.
Witamina C jest niezbędna do prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki i skóry. Dlatego Pure Egg Membrane został wzbogacony naturalną witaminą C, pozyskaną z ekstraktu z aceroli.

10. W jaki sposób zażywać kapsułki?
Pure Egg Membrane należy zażywać 1 – 2 razy dziennie, popijając wodą. Należy pamiętać, że produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

11. Jak długo można zażywać Pure Egg Membrane?
Pure Egg Membrane można przyjmować na stałe. Nie ma konieczności robienia przerw w stosowaniu tego suplementu. Należy przestrzegać zalecanej dziennej porcji.

12. Czy są przeciwskazania do spożywania Pure Egg Membrane?
Nie ma przeciwskazań w wypadku osób zdrowych. Jednak jeśli masz alergię na składniki suplementu lub problemy ze zdrowiem, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania Pure Egg Membrane.

13. Czy można bezpiecznie przyjmować Pure Egg Membrane codziennie?
Można bezpiecznie stosować Pure Egg Membrane zgodnie z zaleceniami: jedna kapsułka 1-2 razy dziennie.

14. Czy dzieci mogą spożywać Pure Egg Membrane?
Pure Egg Membrane został opracowany dla potrzeb osób dorosłych. Dlatego nie zaleca się stosowania tego suplementu przez dzieci.

15. Czy Pure Egg Membrane można przyjmować razem z innymi suplementami?
Można.

Opinie

"Jak Pure Egg Membrane pomógł mojemu mężowi? Mój mąż od lat zmagał się z chronicznym bólem kolan. Często utrudniało mu to normalne, codzienne funkcjonowanie i bieganie, które jest jego pasją. Dołączając do Betterstyle, natrafiłam na Pure Egg Membrane i to był strzał w dziesiątkę! Postawiliśmy na kurację 3 miesięczną i już z tygodnia na tydzień było coraz lepiej. Ból kolan był już znacznie mniejszy, więc nie utrudniało to aż tak treningów, więc mąż mógł wystartować w półmaratonie. Wkrótce ból kolan całkowicie ustąpił i dotychczas nie powrócił."

Anna Wesołka, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Od młodych lat zmagałam się z bólami kolan, kostek czy nadgarstków, co utrudniało mi uprawianie sportu. Przez te okropne dolegliwości musiałam zrezygnować z jazdy na rowerze i biegania po lesie. Pewnego pięknego dnia odkryłam cudowny suplement diety PURE EGG MEMBRANE - multikolagen najwyższej jakości z błony kurzego jaja. Po 2 tygodniach nagle zorientowałam się, że kolana mnie nie bolą! Dodatkowo moja skóra jest w dużo lepszej kondycji. Każdemu polecam ten suplement – nieważne, ile masz lat! To jest cud natury! W końcu czuję się lekka, nie nosząc bólu na barkach. Teraz mogę spełniać swoje pasje życiowe. Spróbuj i przekonaj się, jak działa PURE EGG MEMBRANE."

Angelika Dąbrowska, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Zanim pojawił się w naszej ofercie Pure EGG MEMBRANE, nawet nie podejrzewałam, że kolagen może pomóc mi na bóle kręgosłupa, z którymi borykałam się od pewnego czasu. Zaczęłam stosować go z ciekawości, a już po 2 tygodniach poczułam poprawę. Skoro ból zniknął, przestałam stosować suplement, co było błędem. Teraz stosuję go na stałe, dzięki czemu mogę cieszyć się życiem. Dzięki moim doświadczeniom wielu moich znajomych też stosuje go na bóle kostno-stawowe i bardzo to sobie chwalą."

Katarzyna Jabłońska, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Szukałam wiele dni, znalazłam, zamówiłam. Dokucza mi ból w kolanach, najbardziej odczuwalny wieczorami. Trochę czasu mi to zajęło, ale teraz kładę się spać bez pulsujących kolan."

Paulina Oleksza, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Lata lecą - nawet nie zauważyłam, kiedy zaczął mi doskwierać ból kolan przed snem. Stosowałam różne maści i suplementy, ale bez efektu. Gdy przeczytałam opinie na temat Pure Egg Membrane, postanowiłam spróbować. Okazało się, że była to trafna decyzja i najlepiej wydane pieniądze w życiu! Po dwóch tygodniach stosowania ból kolan nie utrudnia mi już zasypiania. Ten cudowny suplement naprawia nie tylko nasze stawy, ale komfort życia! Nie zamienię go na nic innego."

Katarzyna Pakuła, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Po zastosowaniu Pure Egg Membrane zniknęły u mnie bóle kolan i pleców. Mój mąż po przebytych zabiegach stwierdził, że ze wszystkich środków, które do tej pory stosował, Pure Egg Membrane najbardziej mu pomaga i łagodzi wszystkie dolegliwości. Polecamy!"

Beata Biegun, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Pure Egg Membrane dla mnie to jest prawdziwy cud! Dlaczego? Po 3 ciążach moja skóra całkiem straciła elastyczność, zwiotczała na całym ciele - byłam załamana. Gdy pojawił się PURE EGG MEMBRANE, dostałam 1 opakowanie, Postanowiłam, że spróbuję i to był strzał w 10! Skóra stała się dużo jędrniejsza, dodatkowo znacznie zmniejszyły się bóle kręgosłupa. Jestem zachwycona i polecam wszystkim, zwłaszcza osobom z nadmiarem skóry na przykład po odchudzaniu."

Katarzyna Araśniewicz, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Jeszcze niedawno moja fryzjerka wysyłała mnie do trychologa. Hormony w normie, a włosy wychodziły garściami. Kiedy ostatnio ją odwiedziłam, podczas mycia głowy zapytała mnie: „Co bierzesz?" Od razu zauważyła, że włosy mi już nie wypadają! Pierwsze efekty zauważyłam po 2 tygodniach stosowania Pure Egg Membrane, zdecydowanie mniej włosów było na szczotce. A teraz po miesiącu stosowania problem zniknął całkowicie. Polecam stosować po 2 kapsułki, a kiedy zobaczysz poprawę możesz zacząć brać po jednej dziennie."

Urszula Stefaniak, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Pure Egg Membrane pomógł mi poprawić kondycję przy ćwiczeniach fizycznych. Jako osobie z nadwagą dużo łatwiej mi się ćwiczyło. Mięśnie nie bolały, a ćwiczenia nie sprawiały trudności. Polecam z całego serca."

Sylwia Rakocińska, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"W styczniu 2022 roku niefortunnie złamałam nogę w kostce Po 4 tygodniach podczas wizyty u ortopedy lekarz poinformował mnie , że noga nie zrasta się - byłam załamana Wtedy w Betterstyle pojawił się Pure Egg Membrane. Kolejna wizyta u ortopedy i kolejna zła wiadomość: noga nadal nie zrosła się. Dostałam skierowanie do szpitala na operację, co było dla mnie ciosem. Trafiłam do szpitala, ale lekarze uznali, że jeszcze dadzą szansę moim kościom i przełożyli operację. Zaczęłam stosować Pure Egg Membrane w dużej dawce. Jakież było moje zdumienie i radość, kiedy po 3,5 miesiącach uziemienia okazało się , że noga w końcu zrosła się. Pure Egg Membrane zostanie ze mną na dłużej, bo chcę wrócić do biegania!"

Joanna Grześkiewicz, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"

"Biorę Pure Egg Membrane raz dziennie zawsze przed treningiem, co pomaga mi lepiej ćwiczyć, a ból mięśni jest dużo mniejszy. Warto brać go również ze względu na skórę, która robi się bardziej sprężysta. Opakowanie ma aż 90 kapsułek, co wystarcza na długo. Co ważne, nie musimy robić przerwy tak jak przy innych kolagenach. Polecam wszystkim którzy naprawdę chcą zadbać o swoją skórę, by uchronić się przed szybkim starzeniem oraz osobom mającym problemy z zapaleniami stawów czy bóle mięśni. Dla mnie absolutny numer 1!"

Beata Jakubowska, laureatka w konkursie "Pure Egg Membrane jako multi-kolagen"