Szampon zwiększający objętość włosów z ekstraktem z arniki - Shampoo – Volume Boost

Kod produktu: 500013

Produkt z serii zwiększającej objętość włosów.

Do włosów cienkich, przetłuszczających się, z tendencją do łupieżu. Linia bez parabenów, silikonów, SLES, SLS i sztucznych barwników.

16,90 zł
21,90 zł
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 21.90 zł

Informacje

PERFECT HAIR – to linia do włosów, która w swoich recepturach wykorzystuje wieloletnie badania nad skutecznością i uzdrawiającym wpływem roślin i ziół.

Szampon zwiększający objętość włosów z ekstraktem z arniki pielęgnuje cienkie i przetłuszczające się włosy. Nadaje objętość włosom, sprawia że są elastyczne oraz pełne blasku.

  • Nadaje objętość cienkim włosom, przeciwdziała przetłuszczaniu włosów, zapobiega łupieżowi, wzmacnia elastyczność, aktywnie pielęgnuje

Składniki aktywne

Ekstrakt z arniki wykazuje silne działanie lecznicze i kosmetyczne. Doskonale pielęgnuje włosy cienkie i przetłuszczające się, łagodzi łupież, zapobiega wydzielaniu łoju, zwiększa wytrzymałość, działa dezynfekująco.

Stosowanie

Nanieś szampon na wilgotne włosy, delikatnie wmasuj, aż do uzyskania piany. Następnie spłucz ciepłą wodą. W razie potrzeby czynność powtórz.

Opakowanie

Pojemność 250 ml

Zalecenia

W celu uzyskania lepszego efektu, po umyciu włosów zastosuj odżywkę zwiększającą objętość włosów z ekstraktem z arniki Perfect Hair (500017)

Czytaj więcej