Mydełko z błotem i solą z Morza Martwego

Kod produktu: 5069

Zawiera unikalną kompozycję błota i soli z Morza Martwego, bogatych w składniki mineralne, mające dobroczynny wpływ na skórę. W pełni naturalne, nie zawiera konserwantów, syntetycznych nawilżaczy i plastyfikatorów. Subtelny aromat naturalnych olejków eterycznych pozostawia po kąpieli uczucie świeżości i odprężenia. Przebadane dermatologicznie.

19,90 zł

Informacje

Działanie mydełka:

Twarz:

  • pielęgnacja skóry przetłuszczającej się, której dokucza uporczywy trądzik i wypryski,
  • rewitalizacja skóry zmęczonej i zestresowanej.

Ciało:

  • wspomaga leczenie atopowego zapalenia skóry, łuszczycy i grzybicy,
  • jako element zabiegów antycellulitowych.

Włosy:

  • zwalczanie łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry głowy.

Składniki

Mydełko zawiera bardzo drobno zmieloną sól karnalitową z Morza Martwego. Mikro-granulki sprawiają, że peeling wykonywany mydełkiem nie powoduje nieprzyjemnego wrażenie porysowania i podrażnienia skóry.
Zawarte w mydełku błoto z Morza Martwego nadaje mu wyjątkowo bogaty skład mineralny, dzięki czemu doskonale oczyszcza skórę przetłuszczającą się, a zarazem przynosi wspaniałe efekty w pielęgnacji skóry dojrzałej. Składniki mineralne mają działanie antyoksydacyjne, opóźniając proces starzenia się skóry.
Nie zawiera plastyfikatorów ani konserwantów.

Stosowanie

Do codziennego oczyszczania skóry w trakcie kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Nadaje się dla wszystkich, z wyjątkiem osób o skórze bardzo wrażliwej, podrażnionej. Polecamy je zwłaszcza osobom mającym skórę tłustą lub mieszaną. Idealne także do mycia przetłuszczających się włosów!

Opakowanie

100 g

Rady eksperta

Morze Martwe zasługuje na miano cudu natury.  Zabiegi i kuracje z użyciem błota i soli z Morza Martwego oraz kosmetyków na ich bazie poprawiają kondycję skóry dzięki wyjątkowej zawartości cennych pierwiastków.
Mydełko nadaje się dla wszystkich, z wyjątkiem osób o skórze bardzo wrażliwej, podrażnionej. Polecamy je zwłaszcza osobom mającym skórę tłustą lub mieszaną. Idealne także do mycia przetłuszczających się włosów!