Szczoteczka do zębów ortodent gold z nanocząsteczkami złota - pomarańczowa
  • Szczoteczka do zębów ortodent gold z nanocząsteczkami złota - pomarańczowa

Szczoteczka do zębów ortodent gold z nanocząsteczkami złota - pomarańczowa

Kod produktu: 366001

Estetyczna i skuteczna szczoteczka do zębów pomoże zachować zdrowe zęby i piękny uśmiech na długo. 

19,90 zł
29,90 zł

Informacje

Ortodent Gold to wyjątkowa szczoteczka do zębów, stworzona dla osób szukających sposobu na utrzymanie pięknego uśmiechu i utrzymaniu wysokiego poziomu higieny jamy ustnej. Zastosowanie nanocząsteczek złota skutecznie chroni powierzchnię szczoteczki, kiedy ta jest odkładana po każdym umyciu.

Technologia

Coraz szerzej stosowane w kosmetyce i medycynie nanocząsteczki złota uwalniają jony, które mają niezwykle skuteczne działanie. Dzięki temu powierzchnia szczoteczki ciągle pozostaje czysta, co pozytywnie odróżnia ją od zwykłych szczotek, które często stają się siedliskiem szkodliwych drobnoustrojów. Mikrocząsteczki złota stosowane przez Blue Nature są nietoksyczne, mają działanie przeciwzapalne i nie podrażniają nawet bardzo wrażliwych dziąseł.

Ortodent Gold to także optymalny kształt włosia, wewnętrzna część włosków jest grubsza, co zapewnia właściwe oczyszczenie powierzchni zębów. Część zewnętrzna jest wyraźnie cieńsza, dzięki czemu ułatwia skuteczne oczyszczenie trudniej dostępnych przestrzeni między poszczególnymi zębami.

Wymiary

Długość szczoteczki: 19 cm.