Noworoczne Seminarium BetterStyle 2023 "Uwolnij swoją moc"

14 stycznia 2023 w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu odbyło się Noworoczne Seminarium BetterStyle pod hasłem „Uwolnij swoją moc”. Spotkanie otworzył tradycyjnie nasz Prezes Zarządu - Michał Mierzwiński oraz Renata Frączkiewicz – Krzal – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Podsumowaliśmy ubiegły rok, jak również przedstawiliśmy plany na 2023.

Gościem specjalnym tegorocznego spotkania była Krystyna Wróblewska, autorka książki pt. „22 kłamstwa, w które wierzyłam”, która opowiedziała o dwóch rodzajach mocy: tych, które nas ograniczają i uniemożliwiają realizację swojego potencjału oraz tych, które pomagają się od tych pierwszych uwolnić. Swoje wystąpienie, zatytułowane „Sukces jest sexy” miała następnie nasza Dyrektor Sprzedaży i Marketingu - Renata Frączkiewicz – Krzal, w którym szczególną uwagę zwróciła na wyjątkową moc, jaką dają wiara w siebie oraz odwaga do realizacji swojego potencjału, a w konsekwencji do osiągnięcia sukcesu biznesowego.

Punktem kulminacyjnym była godzina pełna emocji, celebrowaliśmy Wasze wspaniałe osiągnięcia, tytuły i awanse. Było mnóstwo wyróżnień, gratulacji, pozytywnej energii i okazji do rozmów.

Uwieńczeniem spotkania było wspólne świętowanie 16 rocznicy istnienia BetterStyle w Polsce z BetterStylowym tortem w roli głównej. Wszystko to działo się w otoczeniu naszego pięknego, firmowego koloru – blue, łącznie z niebieskimi kreacjami naszych Klubowiczów.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w spotkaniu, za bardzo udany rok 2022 i do ponownego zobaczenia już wkrótce!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!