Kieszonkowe czy własny biznes?

Kieszonkowe czy własny biznes?

Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze do budżetu rodzinnego?

A może masz ochotę uwolnić się od etatu, nielubianego przełożonego, ograniczeń korporacyjnych, zostać swoim szefem i pracować dla siebie?

Zawsze marzyłaś/eś o własnym biznesie, ale bałaś/eś się ryzyka, inwestycji i tego, że sobie nie poradzisz?

W BetterStyle masz wolność wyboru, możesz spełnić swoje marzenia.

 • Nie ponosisz ryzyka

Współpracując z BetterStyle, nie ponosisz ryzyka finansowego (nie mamy opłaty rejestracyjnej jak większość firm z naszej branży), nie musisz dysponować kapitałem, aby rozpocząć działalność, nie musisz też magazynować produktów w przysłowiowym garażu.

 • Nie musisz rezygnować z etatu

Możesz spokojnie łączyć swoją obecną pracę z działalnością w Klubie. To Ty wybierasz czas i miejsce swojej pracy oraz decydujesz ile czasu chcesz jej poświęcić.

 • Gwarantujemy szerokie grono odbiorców dzięki rozbudowanej ofercie katalogowej

W naszej ofercie masz w czym wybierać. Do Twojej dyspozycji pozostają trzy atrakcyjne kategorie produktowe:

 1. Artykuły gospodarstwa domowego
 2. Suplementy i produkty promujące zdrowy styl życia
 3. Kosmetyki pielęgnacyjne Blue Nature
 • Dodatkowe pieniądze do domowego budżetu przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym

W BetterStyle łatwo możesz zarabiać dodatkowe pieniądze, wystarczy polecać produkty znajomym tak, jak polecasz ostatnio obejrzany film czy dobrą książkę. Pokaż katalog i zwróć uwagę na promocje i produkty, które sam uważasz za najciekawsze. Kiedy znajomi zamówią u Ciebie wybrane produkty, Ty kupisz je w BetterStyle taniej i sprzedasz je z marżą 30% lub ok. 43% (dotyczy suplementów kategorii Blue Nature) – tak otrzymasz swój Zysk Natychmiastowy. Im większej liczbie znajomych pokażesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i osiągniesz wyższy zysk. Dodatkowo możesz otrzymywać specjalne Rabaty od 3% do 15%. Ich wysokość zależy od wielkości Twoich zakupów.

 • Masz apetyt na więcej?

Jeśli zawsze marzyłaś/eś o wolności finansowej i o własnej firmie, możesz to pragnienie teraz spełnić. Wystarczy, że będziesz zapraszać do Klubu nowe osoby i uczyć je tego, co sam/sama robisz. W ten sposób będziesz budować swój zespół dzięki czemu dużo łatwiej będzie Ci osiągać kolejne tytuły menadżerskie i dyrektorskie oraz coraz wyższe zarobki. Gwarancją na to jest nasz lukratywny Plan Kariery (tzw. Plan Marketingowy; znajdziesz w dokumentach w Strefie Klubowicza sp.betterstyle.pl), który daje nieograniczone możliwości zarabiania.

 • Oszczędność już od pierwszego zakupu – jako Klubowicz płacisz aż o 23% mniej niż ceny w katalogu
 • Zysk Natychmiastowy 30% lub 43%
 • Rabaty Indywidualne do 15%
 • Rabaty Grupowe do 15%
 • Premie Menadżerskie i Dyrektorskie 10%, 1%, 0,5% 0,25%
 • Nagrody pieniężne jednorazowe od 500 zł do 25 000 zł
 • Możliwość awansu zawodowego i społecznego

Nie ma górnej granicy zarobków – tylko Ty decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu i wysokości dochodów, a współpraca z renomowaną firmą z wieloletnią tradycją w sprzedaży bezpośredniej daje gwarancję bezpieczeństwa.


DOŁĄCZ DO NAS  / POWRÓT